Skip to main content

تیم طراحی سایت رابین سافت، تلاش می کند تا با درک نیاز مشتری، بهترین پیشنهاد را ارائه دهد. ما می توانیم طراحی سایت شما را با استفاده از CMS وردپرس انجام دهیم. همچنین می توانیم با استفاده از AP.NET و #C برای شما سایت طراحی کنیم.

اگر شما به یک سایت شرکتی که فقط به ارائه اطلاعات برای معرفی خودتان می پردازد، نیاز دارید، استفاده از و وردپرس، گزینه خوبی برای شماست. این نوع سایت با هزینه کمتر و سریعتر قابل طراحی است.

ولی اگر آینده بالاتری برای سایت تان در نظر دارید و ممکن است در زمان های مختلف امکانات و صفحات متفاوتی به آن اضافه کنید، و یا حتی بخواهید یک پرتال داشته باشید، بهتر است طراحی سایت از پایه و با توجه به نیازهای شما برنامه نویسی گردد. برای این منظور ما از HTML, CSS به همراه jQuery و از ASP.NET به همراه زبان برنامه نویسی #C استفاده می کنیم.

 

 

طراحی سایت چیست؟

اول از همه بیایید از تعریف طراحی سایت شروع کنیم.Web Design یا طراحی وب‌سایت در توضیحی ساده شامل تمامی مراحلی است که برای ایجاد یک وب‌سایت در فضای اینترنت انجام می‌شود؛ چه جزئی و چه کلی. مثلا وقتی صفحه‌ی وب‌سایتی را می‌بینید از کوچک‌ترین بخش آن مثل آیکون کنار اسم نویسنده تا پیچیده‌ترینش مانند ثبت‌نام در خبرنامه‌ی سایت جزو کارهایی است که در طراحی سایت باید در نظر گرفته شود.

 

چرا باید به طراحی سایت خود اهمیت بدهم؟

فرقی ندارد دلیل سفارش شما برای طراحی سایت چه باشد، در هر صورت باید این اصل را بدانید که مخاطبان شما در اولویت هستند و وب‌سایت شما اولین و شاید تنهاترین راه ارتباطی با آن‌هاست. پس باید آن را به بهترین نحو بسازید و مدیریت کنید. فرض کنید که در خیابان مشغول قدم زدن هستید و به ویترین مغازه‌ها نگاه می‌کنید. کدام ویترین‌ها نظر شما را جلب می‌کنند؟ مسلما آن‌هایی که به بهترین نحو طراحی شده‌اند. طراحی بهینه‌ی سایت هم درست مثل ویترین مغازه است. برای جلب نظر مشتریان، مخاطبان و خوانندگان‌تان باید به نیازهای آن‌ها توجه کنید و در سایت خود آن‌ها را به کار ببرید.

پس این را بدانید که اگر سایت شما بی‌روح و ساده باشد، هیچ مخاطب و بازدیدکننده‌ای نخواهید داشت. پس به طراحی سایت خود اهمیت دهید. هرچقدر سایت شما جذاب‌تر باشد بیننده‌ی بیشتری دارد و این یعنی ترافیک بالا، فروش بیشتر یا افزایش هر هدفی که از ساخت سایت خود دارید.

 

نکاتی که برای طراحی سایت باید در نظر گرفت:

هدف‌تان را از ساخت وب‌سایت بدانید

هدف شما از درست کردن وب‌سایت خودتان چیست؟ ممکن است این سوال، ساده باشد اما خیلی از وب‌سایت‌ها با ندانستن جواب همین سوال ساده با شکست مواجه شده‌اند. به طور کلی شرکت‌ها و افراد از وب‌سایت استفاده می‌کنند تا برندشان را معرفی کنند، محصول بفروشند، نیازهای مشتریان را برطرف کنند یا این‌که فقط با مخاطبان درارتباط باشند و به آن‌ها اطلاعات بدهند. باید بدانید چه هدفی دارد و درجه‌ی اهمیت آن را هم به شرکت طراحی سایت بگویید. هرچقدر درک بهتری از بیزینس و کسب و کارتان داشته باشید، سایت بهتری خواهید داشت.

مخاطبان یا مشتریان را بشناسید و سایت را برای آن‌ها بسازید

جامعه‌ی هدف شما چه کسانی هستند؟ مردان یا زنان، خریداران کالایی خاص، خوانندگان کتاب و رمان، کسانی که دنبال آخرین اخبار هستند یا عاشقان سفر؟ هرکدام از این مخاطبان، خصوصیات و ویژگی‌های خودشان را دارند. باید بدانید که به چه چیزهایی علاقه دارند و مهم‌تر از همه از چه چیزهایی بدشان می‌آید تا سایت خود را بهتر طراحی کنید. شرکت‌های طراحی سایت با دانستن این موضوع به شما کمک می‌کنند.